Відповіді на часті запитання

(F.A.Q.)

1Ваша продукція не аллергенна?
У складі наших засобів - низькоконцентрована суміш неорганічних гідропероксідних і хлоркіслородних з'єднань. Такі сполуки синтезуються в організмі людини і тварин ферментами клітин і беруть участь в імунних процесах при нейтралізації шкідливих і чужорідних, в тому числі, та викликають алергічні реакції, речовин (фагоцитоз). Процеси отримання таких з'єднань в організмі та при виробництві наших антисептиків ідентичні. При антисептичної обробки шкіри та слизових, поверхні рани "РОСА +" відтворює дію факторів неспецифічного імунного захисту. Саме тому наші антисептики забезпечують бактерицидний, протизапальний, протинабряковий, протисвербіжну, дезінтоксикаційний, анальгезирующий і репаративний ефекти одночасно. Наші антисептики НЕ алергенні. Більш того, вони застосовуються в комплексному лікуванні алергодерматозів.
2Який склад ваших антисептиків?
У складі наших засобів - низькоконцентрованого суміш неорганічних метастабільних гідропероксідних і хлоркіслородних з'єднань: HClО; ClO2; ClO-; O3; H3O + 2; H3O +; O2; H2O2. Склад вказано в наших дозвільних документах, гігієнічних висновках.
3Чи користуються медичні установи вашою продукцією?
Лікарні купують наші засоби. Також "Аноліт КРИСТАЛ" та "РОСА+" реалізуються в аптечних мережах.
4Хто виробник ваших антисептиків? Завод?
Ми є виробником з 2011 року і представлені на ринку групою компаній: ТОВ «КОМПАНІЯ ІНТЕРКОМ 2010» - наукові розробки і дослідження, ПП «ПЕРСОНАЛ ЛЮКС» - виробництво продукції і ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ СМАРТСЕРВІС» - дистрибуція продукції на українському і зовнішніх ринках. Наша продукція є екологічно чистою та безпечною. Більш того, має лікувальні властивості, високу ефективність та широку сферу застосування, що підтверджується дослідженнями провідних профільних наукових установ України і Європи.
5На скільки ваші антисептики ефективні?
Засоби високоефективні при всіх (включаючи особливо небезпечні) бактеріальних, вірусних (включаючи гепатити, грип, ВІЛ, пташиний грип, коронавірус) і грибкових інфекціях, мають спороцидну активність, знищують яйця і личинки гельмінтів. Висока антимікробна активність і безпека наших засобів підтверджені провідними профільними науковими установами України та Європи.
6Як переконається що ваш антисептик не підробка?
При покупці вимагайте у продавця сертифікат якості. Дата на етикетці повинна збігатися з датою, зазначеної в сертифікаті якості на дану партію. А найкраще - купуйте на нашому офіційному сайті.
7Гарний антисептик, цікавить Наскільки екологічний він?
«Аноліт КРИСТАЛ» і «РОСА +» - є екологічно чистими засобами, тому що не залишають слідів після обробки, а діючі речовини препаратів після впливу на мікроорганізми повністю мимовільно розкладаються до слабомінералізованої питної води. Змивати засіб після впливу не потрібно як у иншіх відомих дезінфікуючих засобах.
8Який зміст спирту?
Не містить спирту.
9А за вами хтось спостерігає? Ці всі процеси ...
Діяльність підприємств, які виробляють антисептики, засоби для дезінфекції, знаходиться під наглядом МОЗ, Держпродспожівслужби України
10Наскільки безпечний для дітей?
Наші антисептики не мають токсичної дії. Тривале застосування «РОСА +» не викликає токсичних реакцій. Наші антисептики можна застосовувати для обробки слизових, ранових поверхонь, для промивання порожнин, для обробки дитячої шкіри. Дозволяється застосовувати засіб «РОСА +» в період вагітності або годування груддю.
11Чи не шкідливо для здоров'я?
Це корисно для здоров'я!
12Чим Ваш антисептик відрізняється від спиртового?
На відміну від спиртовмісних наші антисептики можна застосовувати для обробки слизових, ранових поверхонь, для промивання порожнин, для обробки дитячої шкіри. Вони не порушують водно-жировий баланс шкіри, стимулюють місцеві імунні реакції, не ушкоджують грануляції і життєздатні клітини шкіри, не пригнічують крайову епітелізацію, не володіють місцево-подразнюючу дію і аллергизирующими властивостями. Наші антисептики мають виражену протизапальну, протисвербіжну, дезінтоксикаційну, аналгетичну дію. Більш детальна порівняльна характеристика на сайті.
13Чи є у вас дозвол МОЗУ?
Так є. Дозвільні документи розміщені на сайті.
14Якщо немає спирту чи означає це що він не вбиває віруси?
Засоби високоефективні при всіх (включаючи особливо небезпечні) бактеріальних, вірусних (включаючи гепатити, грип, ВІЛ, пташиний грип, коронавірус) і грибкових інфекціях, мають спороцидну активністю, знищують яйця і личинки гельмінтів. Висока антимікробну активність і безпеку наших коштів підтверджені провідними профільними науковими установами України та Європи.
15Чи допомагає ваш антисептик від коронавируса?
Засоби високоефективні при всіх (включаючи особливо небезпечні) бактеріальних, вірусних (включаючи гепатити, грип, ВІЛ, пташиний грип, коронавірус) і грибкових інфекціях, мають спороцидну активністю, знищують яйця і личинки гельмінтів. Висока антимікробну активність і безпеку наших коштів підтверджені провідними профільними науковими установами України та Європи.
16Де вже використовується ваш антисептик?
У медичній, ветеринарній практиці, в харчовій промисловості, в побуті, в навчальних закладах, в транспорті і т.д. Більш детальна інформація на сайті.
17Який краще антисептик, спиртовий або ваш?
На відміну від спиртовмісних наші антисептики можна застосовувати для обробки слизових, ранових поверхонь, для промивання порожнин, для обробки дитячої шкіри. Вони, не порушують водно-жировий баланс шкіри, стимулюють місцеві імунні реакції, не ушкоджують грануляції і життєздатні клітини шкіри, не пригнічують крайову епітелізацію, не володіють місцево-подразнюючу дію і аллергизирующими властивостями. Наші антисептики мають виражену протизапальну, протисвербіжну, дезінтоксикаційну, аналгетичну дію. Більш детальна порівняльна характеристика на сайті.
18Чому він пахне хлоркою?
При обробці забруднених місць з'являється легкий запах хлору і озону, який зникає через 1-2 хвилини. Це результат взаємодії антисептика з мікроорганізмами. Наші засоби не містять гіпохлорит натрію, так звану "хлорку".
19У складі написано хлор - це він хлорку містить?
У борщі, який посолити, міститься хлор у складі кухонної солі NaCl. Але це не означає, що борщ містить хлорку.
20Які протипоказання у вашого антисептика?
Протипоказань немає!
21Що можна дезінфікувати вашим антисептиком?
«Аноліт КРИСТАЛ» і «РОСА +» є уніфікованими засобами з поліфункціональним застосуванням. Наші засоби можна розглядати як засоби вибору для вирішення всього спектру санітарно-епідеміологічних і лікувальних завдань. Вони можуть використовуватися для профілактики і лікування інфекційних та гнійно-запальних захворювань на догоспітальному та госпітальному етапі надання медичної допомоги постраждалим, для знезараження води, інструментів, будь-яких поверхонь, приміщень, повітря, дезінфекції санвузлів, пропускник, посуду, і т.д. При розпилюванні засобів в повітрі у вигляді дрібнодисперсного аерозолю досягається знезараження приміщень з важкодоступними поверхнями і об'єктами, знижується ризик вторинного зараження і поширення повітряно-крапельних інфекцій. У технологіях знезараження води засіб «Аноліт КРИСТАЛ» щодо якості та безпеки перевершує хлорування і озонування.
22Ви пишете "нового покоління" - чим це відрізняється від старого?
На відміну від традиційних дезінфікуючих і стерилізують розчинів, таких як глутаровий альдегід, формальдегід, хлорамін, гіпохлорид натрію, дихлорізоцианурату, надуксусная кислота, четвертинні амонієві сполуки, сполуки важких металів та інших синтетичних біоцидних речовин, що діють компоненти засобів нового покоління «Аноліт КРИСТАЛ» і «РОСА+» не є речовинами-ксенобіотиками (чужорідними організму) і не надають шкідливого впливу на здоров'я людини, тварин.
11 років

На ринку

50 тис.

Постійних клієнтів

8 +

Сфер застосування

100 %

Екологічно чистий продукт

Наші клієнти

використовують засоби Аноліт КРИСТАЛ, Роса+

puzata-hata
babyservice
mafia
Brandboost_logotipe
diamantbank
veterinariya
slavutich
oshadbank-site-logo

Cертифікати безпеки і якості

rosa-1-2017
rosa-2-2017
visnovok-АК-1
visnovok-АК-2

Відгуки

vidguk-bank
vidguk-hirurgii-1
vidguk-hirurgii-2
vidguk-Hospital-001
vidguk-prikordonna-slugba
vidguk-veterinarnoy-cliniki
parallax background

    Отримати консультацію


    Даю згоду на обробку персональних даних