Про компанію


З 2011 року ми є виробником засобів для дезінфекції та антисептиків і представлені на ринку групою компаній: ТОВ «КОМПАНІЯ ІНТЕРКОМ 2010» - наукові розробки і дослідження, ПП «ПЕРСОНАЛ ЛЮКС» - виробництво продукції і ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ СМАРТСЕРВІС» - дистрибуція продукції на українському і зовнішніх ринках. Наша продукція є екологічно чистою та безпечною. Більш того, має лікувальні властивості, високу ефективність та широку сферу застосування, що підтверджується дослідженнями провідних профільних наукових установ України і Європи.

 • 2010 Заснування компанії

  Заснування компанії групою однодумців, бажаючих створити екологічно чисті засоби для дезінфекції на основі технології електрохімічної активації водних розчинів, автором якої є академік Бахір В.М.
 • 2012 Початок виробництва Аноліт КРИСТАЛ та РОСА+

  Зареєстровано виробництво, отримані дозвільні документи від МОЗ та СЕС України
 • 2015 Лабораторні дослідження нашого засобу Інститутом ім. Л.В. Громашевського

  Висновки:
  Аноліт КРИСТАЛ може бути рекомендований для проведення "хімічної" стерилізації в установах охорони здоров'я, клінічних, біохімічних лабораторіях, косметичних клініках, салонах краси, перукарнях та інших об'єктах, діяльність яких вимагає використання стерильних виробів медичного призначення.
 • 2016 Компанія зростає та виходить на зовнішні ринки

  Відкрито підприємство Anolit Group Sp. z o.o. в Польщі.
  Результати: 23 березня 2021 отримано дозвіл продажу продукції в Європі.
  Проведені мікробіологічні випробування в Національній лабораторії охорони здоров'я Литовської Республіки.
  Результати випробовувань:
  Засіб має бактерицидні ( в т.ч. у відношенні грампозитивних і грамнегативних, аеробних і анаеробних бактерій, включаючи збудників туберкульозу, мультирезістентних госпітальних штамів стафілококу, ентеробактерій і псевдомонад (Pseudomonas aeruginosa), ентерогеморагічної кишкової палички, інших антибіотикорезистентних бактерій, збудників легіонельозу, сальмонельозу, холери, ієрсиніозів тощо, віруліцидні (включаючи збудників парентеральних вірусних гепатитів, ВІЛ-інфекції, всіх типів грипу, поліомієліту, герпес-, адено-, корона-, норо-, рота- вірусів тощо, та фунгіцидні властивості у відношенні грибів роду Candida, Aspergilus, Trichopyton, Epidermophyton, Microspоrum, Pityrosporum, іншіх патогенних грибів, а також спор.
 • 2016 - 2017 Наша продукція ретельно досліджується провідними лікарями

  Проведено аналіз результатів лікування із застосуванням засобів Аноліт КРИСТАЛ і РОСА+ хворих з гострою гнійною хірургічною інфекцією м'яких тканин та інфікованих трофічних виразок у відділенні гнійної хірургії 2 х/в на базі Харківської міської клінічної лікарні швидкої та невідкладної медичної допомоги імені проф. А.І. Мещанінова.
  Висновки:
  1. Засоби «Аноліт КРИСТАЛ» і «РОСА +» ефективні в лікуванні ран у хворих з гострою гнійною хірургічною інфекцією і інфікованими трофічними виразками. Застосування засобів не супроводжується негативним впливом на організм хворого. Не спостерігалася алергізація пацієнтів і медичних працівників.
  2. Терміни лікування, як у стаціонарних, так і амбулаторних хворих знижені в 1,5 рази.
  3. Методика лікування ран з використанням засобів «Аноліт КРИСТАЛ» і «РОСА +» є економічно маловитратною і скорочує терміни стаціонарного лікування хворих з гострою гнійною хірургічною інфекцією.
  4. Засоби «Аноліт КРИСТАЛ» і «РОСА +» мають бактерицидну, некролитичну, знеболюючу дію, забезпечують протинабряковий, дезінтоксикаційний, репаративний ефект.
 • 2017 Розширюємо сферу застосування продукції

  ПОЛТАВСЬКА ДЕРЖАВНА АГРАРНА АКАДЕМІЯ
  Кафедра паразитології та ветеринарно-санітарної експертизи
  Проведено:
  Лабораторно-експериментальне вивчення дезінвазійних властивостей дезінфікуючого засобу Аноліт КРИСТАЛ
  Результати:
  Препарат «Аноліт КРИСТАЛ» може бути рекомендований для застосування у ветеринарній медицині з метою проведення заходів щодо дезінвазії об’єктів навколишнього середовища
 • 2019 Розширення виробництва та асортименту продукції

  Збільшено обсяг виробництва та асортимент фасованої продукції виходячи їз побажань клиєнтів для застосування у багатьох сферах від ресторану та перукарні до великого виробництва.
 • 2020 Застосування при пандемії COVID-19

  Наш продукт включений до переліку засобів, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2020 р. № 225 і рекомендованих для запобігання виникненню та поширенню спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19) на території України. Продукт має усі дозвільні документи МОЗ України.
11 років

На ринку

50 тис.

Постійних клієнтів

8 +

Сфер застосування

100 %

Екологічно чистий продукт

Наші клієнти

використовують засоби Аноліт КРИСТАЛ, Роса+

puzata-hata
babyservice
mafia
Brandboost_logotipe
diamantbank
veterinariya
slavutich
oshadbank-site-logo

Cертифікати безпеки і якості

rosa-1-2017
rosa-2-2017
visnovok-АК-1
visnovok-АК-2

Відгуки

vidguk-bank
vidguk-hirurgii-1
vidguk-hirurgii-2
vidguk-Hospital-001
vidguk-prikordonna-slugba
vidguk-veterinarnoy-cliniki
parallax background

  Отримати консультацію


  Даю згоду на обробку персональних даних